برنج هرول

اگر شما مالک این برند هستید برای تکمیل اطلاعات با ما تماس بگیرید
میزبان صدای گرم شما هستیم        ۴۱۵۶۸۲۰۹ – ۰۲۱

برنج بوستان

معرفی شرکت:

در فرهنگ غنی و کهن ایران زمین ، حبوبات ، غلات و خشکبار همواره سهم بسیار شاخصی را در سبد مصرف خانواده ایرانی بخود اختصاص میداده است .ارزش غذایی بسیار بالای این گروه مصرفی در میان دیگر گروه های غذایی پایه و بویژه نقش آن در سلامتی خانواده ، بسیاری از تجار ، بازرگانان و تولیدکنندگان نامی و پرآوازه کشور را در طی سالهای گذشته بر آن داشته است که با فعالیت در عرصه تهیه و توزیع حبوبات و غلات ، ضمن ایفای نقش مولد و محرک خود در اقتصاد کشور ، امکان دسترسی آسان اقشار مختلف جامعه را به این گروه پر ارزش غذایی و پایه ای فراهم آورند .
ورود و شکل گیری تجارت های کهن(تاریخچه بازرگانی قمی)
در آغاز دوره فروش ابتدایی محصولات غذایی ، تجار صاحب نام کشور تلاش نمودند تا با ورود به بازار نابسامان مواد غذایی ، ضمن ایجاد و ساماندهی یک سیستم یکپارچه عرضه و تقاضا ، فروش حبوبات و غلات را به یک تجارت ملی و جهانی تبدیل نمایند .
در این میان حاج آقا قمی بعنوان یکی از صاحبین کسب و کار و فعال در عرصه حبوبات ، غلات و خشکبار و … ، در زمانی قریب به نیم قرن (پنجاه سال) پیش وارد عرصه تهیه و توزیع این گروه غذایی استراتژیک کشور شدند . شهر تهران نقطه آغاز فعالیت های گروه بازرگانی قمی قرار گرفت و با گذشت چندین دهه ، روز به روز با ساماندهی و گسترش زیرساخت ها ، پا به عرصه تهیه،بسته بندی ، عرضه و پخش محصولات غذایی نهادند .

گروه مواد غذایی اشکان
پس از چند دهه فعالیت مستمر و موفق بازرگانی قمی ، اداره امور به مدیران جوان ، تحصیل کرده و خلاق مجموعه سپرده شد تا با گسترش و عملیات برند سازی ، بازرگانی قمی تبدیل به یک برند ملی و متعاقباَ آماده ورود به بازارهای جهانی در قالب صادرات محصولات با کیفیت بالای ایرانی گردند .
در همین راستا در سال ۱۳۷۹ با آغاز کار و هدف گذاری و تعیین استراتژیهای نوین ، دوره جدیدی از حضور در بازارهای داخلی پیش روی مدیران قرار گرفت و پس از انجام زیرساخت های اساسی ، در سال ۱۳۸۱ مجموعه قمی بعد از دو نسل فعالیت ، با نام گروه مواد غذایی اشکان به مدیریت عامل آقای اشکان قمی بعنوان موسس وارد بازارهای جدید کشور گردید .
هرول
پس از شکل گیری گروه مواد غذایی اشکان در سال ۱۳۸۱ ، در طی چند سال گروه غذایی اشکان با توجه به مدیریت اصولی و مبتنی بر اصول بازاریابی و توزیع محصولات مختلف به موفقیت های بسیاری دست یافت ، که در نهایت با عنایت به گسترش روز افزون مجموعه اشکان ، برند «هرول» در سال ۱۳۸۹ در طبقه حبوبات ، غلات ، خوراک دام وطیور و… ثبت و بعنوان اولین برند مجموعه پا به دنیای نوین تجارت و بازارهای جدید کشور نهاد .
شرکت پخش هرول
همزمان با ثبت برند هرول ، بر اساس افزایش سریع تقاضا و در جهت ایجاد فضایی یکپارچه و تثبیت شده در راستای نیل به اهداف عالی گروه غذایی اشکان ، شرکت پخش هرول فعالیت خود را آغاز و سنگ بنای سیستم توزیع یکپارچه حبوبات نهاده شد .
خانواده بزرگ هرول
گسترش سیستم پخش و توزیع هرول در عرصه حبوبات و… و همچنین تقاضای مکرر بازارهای کشور جهت تکمیل سبد کالایی هرول ، مدیران را بر آن داشت تا در سال ۱۳۸۹ ضمن ثبت علامت تجاری «هرول اشکان» در طبقه انواع ادویه جات ، گلاب ، نبات ، و … و همچنین ثبت علامت تجاری «هرول گستر» در طبقه قند و شکر ، نمک ، انواع آرد ، چای ، قهوه ، زعفران ، شکلات ، ماکارونی ، پودر کیک ، پودر کاکائو و… سبد کالایی هرول را به یکی از بزرگترین سبد های غذایی و توزیعی کشور تبدیل و خانواده بزرگ هرول را به تجار ، بازرگانان و مصرف کنندگان کشور معرفی نمایند .
اشکان مهر ایرانیان
در پی ثبت علائم تجاری «هرول اشکان» و «هرول گستر» و ورود «پخش بزرگ هرول» بعنوان اعضای جدید خانواده بزرگ اشکان به بازارهای جدید ، در سال ۱۳۸۹ با ثبت شرکت اشکان مهر ایرانیان در قالب یک شرکت چند منظوره یکپارچه ، دوران جدیدی از فعالیت برند هرول آغاز گردید .
امروزه شرکت اشکان مهر ایرانیان با برند هرول بعنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین
شرکت های تهیه ، بسته بندی ، و عرضه وپخش خانواده حبوبات ، غلات ، ادویه جات ، گلاب ، قندوشکر و دهها محصول با کیفیت دیگر در کشور شناخته می شود
در پایان با توجه به استراتژیهای جدید و بهره گیری از علوم روز بازاریابی دنیا و تکنولوژیهای نوین ، مدیران مجموعه اشکان مهر ایرانیان (هرول) ، نوید خبرها و توانمندیهای جدید و پر افتخاری را به هموطنان عزیز می دهند .

مدیر عامل: جناب آقای اشکان قمی

مدیر بازرگانی: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر فروش: اطلاعات موجود نمی باشد

آدرس: تهران، خیابان پیروزی , چهارراه کوکاکولا , ۲۱متری دهقان , بالاتر از چهارراه نجف پور , نبش کوچه جعفری شرکت مواد غذایی هرول

تلفن: ۷۷۴۸۹۱۱۰ – ۲۱ – ۹۸+

فکس: ۷۷۴۸۹۱۱۱ – ۲۱ – ۹۸+

برنج ۹۰۰ گرمی

برنج ۱۰ کیلویی

برنج ۵ کیلویی