برنج ستاره نشان

اگر شما مالک این برند هستید برای تکمیل اطلاعات با ما تماس بگیرید
میزبان صدای گرم شما هستیم        ۴۱۵۶۸۲۰۹ – ۰۲۱

برنج ستاره نشان

معرفی شرکت:

برند ستاره نشان کار خود را در حدود سال ۱۳۴۰ در شهر تالش واقع در شمال کشور،در حالی آغاز کرد که مالک هیچ شالیزاری نبود و کار خود را به صورت جزئی و خرید برنج از شالیکاران به صورت خرده و در کیسه های ۵۰ کیلویی به طور خرید و فروش دست به دست انجام میداد.
این تجارت خانه، مساعدت برادران و توجه پروردگار روز به روز رونق پیدا کرد و در دهه ۶۰تا ۷۰ به خود رسید. با خرید مغازه هایی، دستگاههای الک زنی شروع به کار کرده و اقدام به احداث کارخانه ای به مساحت ۱۵۰۰ متری کادوس شد.
این کارخانه توان تبدیل ۳۵۰ تن در سال جو در سطح تالش داشت. اما برنج برادارن رنجبر در سطح استان همچنان به پیشرفت خود ادامه داد تا جایی که در دهه نود با احداث بزرگترین کارخانه مدرن و مکانیزه به مساحت ۴۵۰۰ متر توسط این تجارت خانه، توان تبدیل جو به برنج بالا رفته و با دستگاههای مدرن این عمل صورت گرفت. و امروزه توان ارسال برنج به تمام نقاط کشور را از جمله تهران، مشهد، زنجان، ساوه و اراک و قم و تبریز… را دارد و باعرضه بهترین نوع برنج یکی از برترین نمادهای استان گیلان است و میتوان گفت یک واحد کارآفرینی به شمار می آید که چندین نفر در آن مشغول کارهستند.

امروز برآنیم تمام این تجارت را در قالب نام ستاره نشان عرضه کنیم و بزرگترین هدف ما رضایت مشتری و دسترسی آسان به بهترین نوع برنج در اقصی نقاط کشور است.

مدیر عامل: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر بازرگانی: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر فروش: اطلاعات موجود نمی باشد

آدرس: اطلاعات موجود نمی باشد

تلفن: ۴۴۲۴۶۵۸۳ – ۱۳ – ۹۸ + – ۱۴۸۲۳۸۱ – ۹۱۲ – ۹۸ +

فکس: ۴۴۲۴۶۵۰۹ – ۱۳ – ۹۸ +

برنج هاشمی معطر

برنج هاشمی

برنج دم سیاه