برنج بوستان

اگر شما مالک برند  برنج بوستان هستید برای تکمیل اطلاعات با ما تماس بگیرید
میزبان صدای گرم شما هستیم        ۴۱۵۶۸۲۰۹ – ۰۲۱

برنج بوستان

معرفی شرکت:

 برنج بوستان طلائی سینا با هدف تامین و توزیع موادغذائی، از سال ١٣٨۶ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است. برنج بوستان ، محصول طلائی و اولین محصول این شرکت می‌باشد. این مجموعه به واسطه کیفیت خوب محصولات و برخورداری از سطح بالای استانداردهای کیفی و بهداشتی، خدمات مناسب و در سایه الطاف خداوند منان توانسته است، جایگاه قابل توجهی نزد مشتریان داخل و خارج از کشور به خوبی به  دست بیاورد. سلامت و رضایت مصرف کنندگان در تمام محصولات این شرکت در نظر گرفته شده است. دفاتر مرکزی این شرکت  برای فروش برنج در تهران و کشور امارات متحده عربی می‌باشند.

نمایندگی فروش گروه مواد غذایی بوستان طلایی

فروشنده آنلاین برنج.
ماموریت:
ماموریت ما ارائه مواد غذایی با کیفیت بالا، حفظ روند افزایش کیفیت، اعمال روش‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم در کسب و کار برای جلب رضایت مشتریان و تبدیل شدن به انتخاب اول محصولات غذایی است. محصولات غذایی با کیفیتی که ما را به یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان مواد غذایی در محیط کسب و کاری رقابتی تبدیل نماید.

چشم انداز:
چشم انداز ما از آینده ارائه بهترین کیفیت مواد غذایی است که فراتر از انتظار مشتریان باشد و رضایت هر مشتری را جلب نماید به طوری که بوستان طلایی را به یک پیشرو در ارائه مواد غذایی با کیفیت در ایران و امارات متحده عربی و سایر کشورهای توسعه یافته جهان تبدیل نماید.

مدیر عامل: جناب آقای محمد جواد صیادی

مدیر بازرگانی: اطلاعات موجود نمی باشد

مدیر فروش: جناب آقای فریدون عنصری

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، اول خیابان شاه‌نظری، برج ناهید، طبقه ۱۳، واحد ۳

تلفن: ۲۲۲۷۵۲۷۸ – ۲۱ – ۹۸+

فکس: ۲۲۲۷۵۲۷۹ – ۲۱ – ۹۸+

برنج بوستان

برنج بوستان

برنج بوستان طلایی

برنج بوستان

برنج طلایی